Technologický Park Brno, a.s.

Technická 15
616 00 Brno
Česká republika

info@technologypark.cz
iasp

 

----------------------------------------------------------------------------------------------- 

Termín příští řádné valné hromady je 22. června 2016, od 10.00 hodin.

na adrese Technologický Park Brno, a.s., Purkyňova 646/107 (budova A), 612 00 BRNO

oficiální pozvánka na valnou hromadu TPB je zveřejněna níže

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Český technologický park je budován akciovou společností Technologický Park Brno jako společná investice Města Brna a britské nadnárodní firmy P&O. Společnost spolupracuje s Vysokým učením technickým v Brně, které je také akcionářem společnosti.

Město Brno je druhé největší město v České republice. Díky jeho strategickému umístění v samém srdci Evropy je město již po celé generace důležitým centrem obchodu a průmyslu. S dlouhou tradicí ve strojírenství a elektrotechnice se město Brno stalo středem zájmu nových high-tech společnosti, které do této lokality láká vysoce kvalifikovaná pracovní síla v kombinaci s nízkými mzdovými náklady. Brno je sídlem několika univerzit a institucí vyššího vzdělání. Také zde sídlí důležité justiční orgány jako je Český nejvyšší soud. Světově známé brněné výstaviště BVV posiluje významnost města jako důležitého společenského a hospodářského centra, kde se koná množství mezinárodních veletrhů, výstav a kongresů. Hlavní železniční koridor poskytuje napojení na evropskou železniční síť a brněnské mezinárodní letiště provozuje přímé letecké linky do několika mezinárodních destinací. www.brno.cz

Britská společnost P&O Estates se zaměřuje na koupi, výstavbu a management kancelářských budov kategorie A, komerčních parků a maloobchodních projektů v Evropě. Jako součást nadnárodních koncernů P&O Group a Dubai World, již společnost P&O Estates realizovala výstavbu více než 2,3 milionů m2 nemovitostí. Tyto projekty zahrnují nákupní centra, průmyslové stavby, komerční parky, residenční výstavbu, administrativní objekty a významné městské projekty se smíšeným využitím prostor po celé Evropě a Spojených státech.

Vysoké učení technické v Brně bylo založeno v roce 1899. VUT nabízí studium na fakultách architektury, elektrotechniky a komunikačních technologií, informačních technologií, chemické, podnikatelské, stavební, strojního inženýrství, výtvarných umění a na třech vysokoškolských ústavech: středoevropský technologický institut CEITEC, centrum sportovních aktivit VUT v Brně, ústav soudního inženýrství, které vychovávají vysoce kvalifikované absolventy. Škola má 24 000 studentů a 2 700 zaměstnanců. VUT pracuje na projektech obchodních aplikací ve spolupráci s velkým množstvím firem. Tato instituce aktivně hledá výzkumná napojení s kvalitními zahraničními a domácími společnostmi a vítá příležitosti ke spolupráci.
www.vutbr.cz

 

Pozvánka na valnou hromadu Stáhnout PDF

 

 

 
© 2008 Technology Park Brno, a.s. All rights reserved. Vyrobila WSB - tvorba www stránek, webdesign. Systém WORDING