Technologický Park Brno, a.s.

Technická 15
616 00 Brno
Česká republika

info@technologypark.cz
iasp

 

K příjemnému pracovnímu prostředí technologického parku také přispívájí služby, které jsou zde poskytovány. Jedná se především o stravovací a ubytovací zařízení, a dále místa ke sportovnímu či kulturnímu vyžití.

 Níže je uvedený seznam jednotlivých zařízení spolu s plánkem, který ukazuje jejich umístění v rámci areálu.

Mapa

Mapa ke stažení ve formátu PDF


STRAVOVÁNÍ

Restaurace Kanas www.kanas.cz

Restaurace Kanas nabízí denní menu nebo výběr pokrmů z jídelního lístku ve stylovém prostředí a s možností skupinových a pracovních obědů. V teplých jarních a letních měsících mohou hosté sedět venku na zastřešené terase. Restauraci je možné pronajmout na podnikové večírky a jiné společenské akce.

Jídelna Kanas www.kanas.cz

Vedle restaurace Kanas je k dispozici samoobslužná jídelna Kanas, která zaměstnancům parku nabízí levnější pokrmy v podobě šesti denních nabídek. Celkem je zde pro strávníky 130 míst a denní kapacita jídelny je 1 200 obědů. Restaurace i jídelna Kanas přijímají stravenky.

Kavárna Kanas www.kanas.cz

Kavárna Kanas v průběhu celého dne nabízí velký výběr zákusků a nápojů a je příjemným místem k posezení u šálku kávy po obědě.

Restaurace REBIO Park - Restaurace zdravého životního stylu - http://www.rebio.cz/

REBIO, sídlící ve spodní části penzionu EDISON, je bio restaurace zaměřená na zdravý životní styl. Certifikace a logo Bio zaručuje zákazníkům Bio restaurace ekologický původ konkrétních surovin v označených pokrmech. Denně bio restaurace nabízí obědové menu k dostání mezi 11.00 a 14.00 hodinou. 

Menza VUT se nachází v budově fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického, další jídelny jsou na ulici Purkyňova, v areálu Pod Palackého vrchem a v nově postavené budově fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.


UBYTOVÁNÍ

Penzion EDISONwww.pension-edison.cz

Penzion Edison umístěný přímo v srdci Technologického Parku nabízí ubytování návštěvníkům parku. V penzionu se také podává denní menu.


SPORT

Centrum sportovních aktivit VUT - http://www.cesa.vutbr.cz/

Sportovní zařízení VUT v Brně slouží studentům a zaměstnancům školy, sportovcům a široké veřejnosti k rekreační, tréninkové a závodní sportovní činnosti. Široký výběr zahrnuje například Fit centrum s posilovnou nebo sálem pro indoorcycling, tenisové kurty, kurty na volejbal, víceúčelová hřiště, krytou sportovní halu nebo rekondiční centrum. Při dlouhodobém pronájmu nebo větším odběru hodin u stálých odběratelů je možnost slev. Je možné rezervovat si vybraná sportoviště na 14 dnů dopředu přes on-line na www.cesa.vutbr.cz.

Pro pořádání školení či přednášek je zde k dispozici k pronájmu přednášková místnost pro 40 lidí s audio/video technikou nebo kinosál pro 250 lidí.

Hřiště na pétanque je k dispozici před Placzkovou budovou v zóně A.

 

DALŠÍ SLUŽBY

V blízkosti jsou dvě banky. Pobočka České spořitelny je umístěna ve výškové budově fakulty strojního inženýrství a pobočka Komerční banky se nachází na pěší trase vedoucí od tramvajové zastávky Červinkova do zóny A.

Obchod s potravinami a tiskovinami najdete ve foyeru hlavní budovy VUT.

 
© 2008 Technology Park Brno, a.s. All rights reserved. Vyrobila WSB - tvorba www stránek, webdesign. Systém WORDING