EPRIN spol. s r.o.

Společnost EPRIN úspěšně působí na trhu již od minulého století, přesněji od roku 1992.

V počátcích byla společnost známá díky působení v oblasti obalů a označování zboží. S rostoucími požadavky klientů a vývojem trhu přecházel EPRIN postupně k automatické identifikaci. Průběh tohoto vývoje vnímáme jako klíčový a to díky tomu, že jsme si celý vývoj prošli společně s našimi zákazníky. Vždy jsme spolupracovali jen s těmi nejlepšími, také proto jsou naši partneři a dodavatelé zástupci významných světových značek. I díky tomuto faktu je naše společnost vnímána jako spolehlivý partner s pevnou pozicí na trhu automatické identifikace.

Díky komplexnímu a nadstandardnímu servisu a individuálnímu přístupu k zákazníkům dokážeme kvalitně splnit i ty nejnáročnější požadavky. Vnímáme také svoji společenskou zodpovědnost, a proto podporujeme, a to nejen finančně a materiálně, znevýhodněné a potřebné jedince i skupiny.

EPRIN spol. s r.o.

Podnikatelská 2956/6
61200 Brno

+420 602 158 104 eprin@eprin.cz http://www.eprin.cz

"Naše společnost se stále rozvíjí a expanduje. S ohledem na naše vize, plány a cíle bylo nutné se přestěhovat do větších prostor. Hledali jsme místo, které je dostupné jak pro naše zákazníky a dodavatele, tak pro naše zaměstnance. Prostory TPB splňují všechna naše kritéria. Jedná se o moderní prostory, které nám poskytují potřebný komfort a zázemí. Podařilo se nám sjednotit administrativní část naší společnosti s výrobou a sklady. Sídlo naší společnosti v centru TPB obklopené sousedy zvučných jmen jako je Y-Soft, Zebra, IBM či Red Hat vnímám jako příležitost a vidím zde vzájemný potenciál."

Lotty Majorová, výkonná ředitelka