IBM Client Innovation Centre Central Europe

IBM je globální technologická, inovativní společnost s hlavním sídlem v Armonku v New Yorku. Je největším technologickým a poradenským zaměstnavatelem na světě s více než 375 000 zaměstnanci, kteří podporují klienty ve 170 zemích. Už 25 let je na prvním místě žebříčku ve vývoji patentů.

Divize IBM Research definovala budoucnost informačních technologií za pomoci tří tisíc výzkumníků pracujících ve dvanácti výzkumných centrech lokalizovaných napříč šesti kontinenty. Pod hlavičkou IBM Research získalo šest vědců Nobelovu cenu, deset Americkou národní medaili za technologii, pět Americkou národní medaili za přínos vědě, šest Turingovo ocenění, devátenáct se stalo členy Národní akademie věd a dvacet členy Americké síně slávy národních vynálezců. Dnes je IBM mnohem více než jen společností, která vyrábí a prodává hardware, software a poskytuje služby. Profiluje se jako společnost prosazující kognitivní řešení a cloud platformu.

Naši práci a naše lidi potkáte na mnoha zajímavých místech. Zaměstnanci společnosti IBM pomáhají transformovat zdravotní péči, zlepšit zkušenosti v nákupním segmentu a inovovat nákupy, omezit dopravní zácpy a dokonce chtějí přinést nové zážitky generaci sportovních fanoušků na stadionech po celém světě. To je to, co děláme už přes 100 let.

Hodnoty specialistů z IBM:
Zasazení se o úspěch každého klienta.
Inovace důležité pro naši společnost i celý svět.
Důvěra a osobní zodpovědnost ve všech vztazích.

IBM Client Innovation Centre Central Europe

Technická 2995/21
61600 Brno

+420 533 417 756 http://www.ibm.com

Technologický Park se jasně jevil jako nejlepší volba. Díky své poloze nabízí dobrou dostupnost v rámci Brna a také blízkost univerzit a především studentů informatiky. TP nabízel téměř veškerou nezbytnou infrastrukturu, co bylo ale důležitější je fakt, že nám dával možnost dále expandovat do budoucna souběžně s našimi rostoucími obchodními aktivitami.