PONT MARKET (JPServis, a.s.)

Společnost JPServis, a.s. je od svého vzniku v roce 1995 provozovatelem sítě obchodů typu Convenience Store po celé ČR. Tento formát menších prodejen nabízí zákazníkům větší pohodlí při nákupu i při okamžité spotřebě zakoupeného zboží a reaguje tím na současné trendy ve světě i u nás. Moderní design prodejen a orientace na zákazníka odpovídá měnícím se potřebám životního stylu. Nakupovat rychle, pohodlně a plně využít svůj volný čas ve svůj prospěch – to vše umožňuje prodejna PONT. Síť obchodů pod značkou PONT (Pohodlný Obchod Na Trase) obsloužila jen v roce 2009 bezmála 9 milionů spokojených zákazníků na 22 místech celé ČR.

Úkolem a cílem společnosti do budoucna je pokračovat v budování nových provozoven v důležitých dopravních a městských uzlech a zvyšovat komfort nákupu a reprezentativnost u prodejen stávajících. Standartem se u nás postupně stává nejen velký výběr baleného, ale rovněž čerstvého sortimentu. Naše markety tedy postupně vybavujeme stroji pro dopékání pečiva nebo přípravu značkové zrnkové kávy nebo pro distribuci čerstvých zeleninových a ovocných salátů.

Našim primárním cílem je, aby každý zákazník rychle našel co potřebuje a byl maximálně spokojený s poskytnutým doplňkovým servisem. Proto jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu, která například požaduje BIO, DIA či bezlepkové výrobky a to vše proto, že PONT je obchod opravdu pro každého.