Územní plán parku je rozdělen do několika zón, které by se měly postupně budovat ve fázích, přičemž celková zastavěná plocha bude 190 000 m2. V těchto zónách se předpokládá výstavba kancelářských ploch, ploch pro high-tech výrobu, služby a maloobchod, ale také výstavba obytných zón rozmístěných po celé ploše parku. Jedná se o rozvojové zóny s nízkou hustotou zástavby, jež budou nabízet velký podíl upravených zelených ploch. Kromě toho je park obklopen přirozenou zelení a chráněnými oblastmi, což dělá prostředí velmi příjemným.

Realizováno

Do dnešního dne byla realizována I. fáze výstavby, která poskytuje celkem 56 500 m2 ploch k pronájmu a započata výstavba II. Fáze výstavby, tzv. Centrální zóna.

Fáze I.

Zóna A zahrnuje území o rozloze 5 hektarů a celkem pět administrativních objektů, které nabízí 30 500 m2 kancelářských prostor.

Zóna B pokrývá plochu o velikosti 5 hektarů a můžeme zde nalézt pět budov se smíšenými prostory s využitím zejména pro lehkou high-tech výrobu s celkovou pronajímatelnou plochou 26 000 m2.

Fáze II.

Centrální zóna – doposud byly postaveny první tři kancelářské budovy z celkem osmi. Budova A, B a C dohromady pokrývají plochu 11 035 m2.

V plánu

Fáze III. a Fáze VI.