K příjemnému pracovnímu prostředí technologického parku také přispívájí služby, které jsou zde poskytovány. Jedná se především o stravovací a ubytovací zařízení, a dále místa ke sportovnímu či kulturnímu vyžití.

Stravování

JEAN PAUL´S RESTAURANT

JEAN PAUL´S RESTAURACE je umístěna v budově A v Centrální Zóně u jezera. Restaurace nabízí kapacitu až 100 osob, velice příjemné moderní prostory a krásnou terasu s výhledem na jezero a park. Těšit se můžete na bohatý výběr ze stálého menu i poledního menu, domácí dezerty, domácí pasta, široký výběr z vinného lístku a lahodné točené pivo.

Restaurace přijímá platební karty i stravenky a otevřeno je pracovní dny od 7.30 do 19.00 hodin.

 

Restaurace & jídelna Kanas

Restaurace Kanas nabízí denní menu nebo výběr pokrmů z jídelního lístku ve stylovém prostředí a s možností skupinových a pracovních obědů. V teplých jarních a letních měsících mohou hosté sedět venku na zastřešené terase. Restauraci je možné pronajmout na podnikové večírky a jiné společenské akce. Vedle restaurace Kanas je k dispozici samoobslužná jídelna Kanas, která zaměstnancům parku nabízí levnější pokrmy v podobě šesti denních nabídek. Celkem je zde pro strávníky 130 míst a denní kapacita jídelny je 1 200 obědů. Restaurace i jídelna Kanas přijímají stravenky.

Cosmopolis Grill - Edisonova

Cosmopolis Grill, sídlící ve spodní části penzionu EDISON, je řecká restaurace zaměřená na tradiční řecké pokrmy. Denně restaurace nabízí obědové menu k dostání mezi 11.00 a 14.00 hodinou. V letních měsících je možné využít k posezení letní terasu nacházející se za budovou penzionu.

Menza VÚT

Menza VUT se nachází v budově fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického, další jídelny jsou na ulici Purkyňova, v areálu Pod Palackého vrchem a v nově postavené budově fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.

Ubytování

Penzion EDISON

Penzion Edison umístěný přímo v srdci Technologického Parku nabízí ubytování návštěvníkům parku. V penzionu se také podává denní menu.

Sport

Centrum sportovních aktivit VUT

Sportovní zařízení VUT v Brně slouží studentům a zaměstnancům školy, sportovcům a široké veřejnosti k rekreační, tréninkové a závodní sportovní činnosti. Široký výběr zahrnuje například Fit centrum s posilovnou nebo sálem pro indoorcycling, tenisové kurty, kurty na volejbal, víceúčelová hřiště, krytou sportovní halu nebo rekondiční centrum. Při dlouhodobém pronájmu nebo větším odběru hodin u stálých odběratelů je možnost slev. Je možné rezervovat si vybraná sportoviště na 14 dnů dopředu přes on-line na www.cesa.vutbr.cz.

Pro pořádání školení či přednášek je zde k dispozici k pronájmu přednášková místnost pro 40 lidí s audio/video technikou nebo kinosál pro 250 lidí.

Hřiště na pétanque je k dispozici před Placzkovou budovou v zóně A.