Technologický park se rozrůstá

Za posledních 12 měsíců Technologický park podepsal smlouvy s celkem šesti novými nájemci, které vítáme v parku a přejeme jim úspěšné působení v naší lokalitě. 
 
Společnost Emerson Process Management je předním světovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro měření, analýzu, řízení, automatizaci a zlepšování procesních činností v různých průmyslových odvětvích. Společnost si pro svou činnost pronajala kombinaci kancelářských a high-tech výrobních prostor.
 
Sigmatronic poskytuje technické poradenství, služby správy a technologického rozvoje investorům, korporacím a obchodním partnerům. Nedávno v parku otevřeli simulační centrum pro vývoj obranných systémů.
 
Společnost Datron Technologies vyrábí CNC obráběcí stroje pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, měření dynamiky vozidel a souvisejících informační technologie. Firmu zastupují také společnosti CSM GmbH a RaceLogic, které nabízejí řešení na klíč pro měření dynamiky silnic a železnic a dodává senzory pro měření drah, rychlosti, teploty, zrychlení, tlaku, systémy pro vyhodnocování naměřených dat a také specializovaná softwarová řešení.
 
Integrátor systémů, Eprin, patří mezi předními poskytovatele v oblasti automatické identifikace; dodává etikety a tiskárny, aplikátory, senzory, terminály a tablety, RFID technologie, robotická řešení, WIFI technologii a řízené skladové systémy.
 
SAB Aerospace s.r.o. může provádět projektové, strukturální a tepelné analýzy, výrobní a environmentální zkoušky pro certifikační proces včetně projektových kancelářských činností. Společnost má přístup do sítě spolupráce s výzkumnými středisky pro vývoj strukturálních systémů monitorování zdraví pro horké konstrukce vjezdových vozidel a UAV systémů. Společnost SAB si nedávno pronajala prostory pro výrobu vypouštěcích systémů pro vesmírné družice.
 
Společnost SMart Credit je jedním z největších nebankovních poskytovatelů operativního financování formou factoringu tuzemských i zahraničních pohledávek v České republice. Zaměřuje se na malé a střední podniky poskytující financování malým, středním a začínajícím podnikům.